Talk Private grave: 12 Sex Pyetjet Women Want Fshehurazi Përgjigjet

Le të jetë upfront këtu, ka pyetje të caktuara në kufi në seks se gratë janë shumë të frikësuar për të kërkuar me zë të lartë. Ato nuk mund të kërkojë boyfriends e tyre apo burrat, dhe të sigurt nuk mund edhe të pyesni gjinekologun e tyre, sepse ata janë shumë të zënë ngushtë për të kërkuar përgjigje për këto gjëra. Por jo për t'u shqetësuar, ju nuk do të duhet për të Google për përgjigje më, sepse pyetjet janë të kërkuar dhe të marrin përgjigje të drejtë këtu.

Sex Pyetjet Women Want Fshehurazi Përgjigjet

A është e mundur për të lënduar penisin e partnerit tim gjatë seksit të fuqishme?

Përgjigja është po. penis e njeriut nuk është bërë e kockave ose hekuri, ajo është një anije që engorges me gjak në stimulim, kështu që një gratë aktive në krye mund të plagosë gjë në qoftë se ajo merr shumë aktive në biçikletë. Ajo mund të bëj dhe madje çojnë në lëndime në penis, kështu që është e mirë për të marrë atë lehtë, sepse organi mund të dëmtohet dhe të dhënë shëmtuar pas operacionit korrigjuese.

A është e mundur për të prezervativi të bie brenda meje?

Kjo është shumë e zakonshme për prezervativi të kaloj jashtë gjatë seksit aktive, por kjo ndodh rrallë. Gjëja më e mirë një grua mund të bëni është që me durim të tërhequr gome dhe pastaj të sigurojë përmbajtja e tij nuk u derdhur. prezervativi i tillë nuk duhet të ripërdoren përsëri, por një të ri. Ky incident ndodh shpesh me njerëzit me pasuri shumë të vogël.

Pse nuk kam vështirësi në arritjen e orgazmës gjatë seksit?

Ju nuk keni asgjë të gabuar me ju, nëse ju nuk do të arrijë orgazmë gjatë seksit. E vërteta është se disa gra kanë orgazmë gjatë seksit, të tjerë gjatë stimulimi i klitorit, por të tjerët përmes masturbim, dhe të tjerë nëpërmjet një kombinimi të metodave të tjera. Duhet megjithatë të theksohet se një grua ka nevojë të duhur vetëbesimin dhe besimin në shtrat për të arritur kulm çdo kohë; dhe kjo është e mirë për të qëndruar jashtë drogë pasi këto mund të ndikojnë në libido dhe përgjigje seksuale.

Pse I ndjeni nevojën për të shurrim gjatë seksit?

mirë, e vërteta është se ndjenja për shurrë është vetëm një ndjenjë, rrallë ka njeri të përjetojnë nevojën për shurrë gjatë seksit. Ekspertët thonë se kur një grua ndihet ajo ka nevojë për të shurrim gjatë seksit, kjo do të thotë mashkull i saj është goditur edhe në saj të G-spot dhe kjo do të sjellë pothuajse në afërsi të saj për të orgazmë.

Çfarë mund të bëj kur vagina ime e bën tingëllon gjatë seksit?

Kjo quhet queefing dhe ka në fakt pak për asgjë që mund të bëni në lidhje me të. Kjo ndodh kur ajri bllokuar brenda "furrë" tuaj shpëton si ju jeni të goditur gjatë raportit seksual, dhe kjo mund të ndodhë menjëherë pas seksit. Kjo nuk ka të bëjë me faktin nëse diçka juaj është i lirë ose i shtrënguar.

Unë nuk do të marrë lagësht gjatë seksit. Cfare duhet te bej?

Shumica e grave të lagësht poshtë nën gjatë foreplay seksual dhe zgjimit, por kjo lagështi mund të zvogëlohet si akti seksual merr më të gjatë. Lagështi e bën të lehtë për njeriun tuaj të depërtojnë ju dhe kjo pengon lënduar gjatë seksit, por në qoftë se ju nuk e merrni me lagështi gjatë foreplay apo seksit, atëherë si edhe ju mund të përdorni një lubrifikant të tilla si një pelte vazelinë për të vajos veten.

Partneri im dëshiron një anal. A duhet të pranoj?

Ju duhet vetëm të pranojmë në qoftë se ju jeni në rregull me të ose të dëshironi të eksperimentojnë. Por jo nëse, ju duhet të bëni partnerin tuaj të kuptojë se pse. Në qoftë se ju vendosni të shkoni në, atëherë ju duhet të përdorni një shumë të vazelinë pelte ose lubrifikant të tjera për të ndihmuar dhe të jetë i sigurt për të përdorur një prezervativ për të mbrojtur nga bakteret dhe feaces gjatë aktit. Prezervativi duhet të ndryshohet në një tjetër në qoftë se ju doni të kaloni nga anal vaginal për të parandaluar transferimin e baktereve rreth.

Çfarë do të thotë për një grua për të shiringë?

Squirting është versioni femër i derdhje e një njeriu. Gratë shiringë gjatë seksit ose masturbim kur ata janë ngjallur intensivisht dhe lirimin e lëngjeve nga uretrës së tyre. Kjo nuk ndodh gjatë gjithë kohës dhe nuk duhet të ngatërrohet me urinë, nuk eshte.

penisi i tij është lakuar. Ndihmë!

Nuk ka asnjë ndihmë e nevojshme këtu përveç nëse sigurisht ka Peyronie sëmundje që shkakton penisin e një njeriu të lakuar si rezultat i plagosur atë gjatë seksit. Por shumë njerëz kanë lakuar penises dhe kjo nuk do të thotë asgjë, në fakt ajo mund të ndihmojë atë për të goditur ju në vendet e drejtë, kur të hyjë. natyrisht, burrat kanë madhësi të ndryshme, forma, dhe ngjyra kur është fjala për armë e tyre - ashtu si gratë kanë vaginë dhe të gjirit madhësive të ndryshme, forma, dhe ngjyra.

I get e ndezur kur shikuar pornografi lezbike.

Kjo ndodh për disa gra dhe kjo rezulton të tjerët off. Për gratë që të merrni ndezur kur shikuar dy vajza të bëjë atë në pornografi, kjo nuk do të thotë se ata gjithashtu dëshirojnë ose të dëshironi të merrni intime me një vajzë apo grua. Ashtu si një grua mund të fantasize rreth një fqinj, por nuk duan një akt seksual me të vërtetë.

Çfarë mund të bëj në qoftë se penisi i tij është vetëm shumë e madhe ose shumë e vogël edhe?

Nuk ka asgjë që mund të bëni, por për të folur për këtë së bashku - veçanërisht në qoftë se ju nuk ndiheni gjë e vogël ose një e madhe ju lëndon gjatë seksit. Por tjetër gjë: ju mund të përdorni lubrifikant shumë nëse arma e tij është shumë e madhe dhe ju mund të jetë në krye në mënyrë që të diktojnë rrjedhën e ngjarjes me një organ i madh; dhe me një të vogël, guy juaj mund të provoni pozicione të ndryshme, ose thjesht përdorin gishtat e tij dhe gojën për të kënaqur ju.

Dua partneri im të kryer oral me mua.

Nëse kjo është ajo që ju dëshironi, atëherë ju duhet të tregojnë atë. Shumë njerëz nuk më pëlqen të thith atje poshtë, por ju duhet të tregojnë veten të denjë duke qenë i zoti dhe të freskëta në shtëpi poshtë. Nëse ai nuk është e mirë në gojë, atëherë ju duhet të ndihmojë duke i dhënë lë të kuptohet se në lëvizje, Shpejtësia dhe presioni ai mund të zbatohet për pjesët e ndjeshme të shpellës tuaj.

Neni By Sam

Për më tepër të dhëna, i dobishëm, dhe të mirë-hulumtuar përmbajtjen aktuale të shëndetit dhe palestër, vizitë www.HealthFitnessResource.com

Bëhu i pari për të komentuar në "Talk Private grave: 12 Sex Pyetjet Women Want Fshehurazi Përgjigjet"

Lini një koment

>.


*